Producenci
DOSTAWA NA DZIŚ - Trójmiasto

DZIĘKUJEMY ZA ZAKUPY W NASZYM SKLEPIE.


DOSTAWA NA DZIŚ - "TRÓJMIASTO"


Zamówienia złożone do godziny 17.30 zostaną dostarczone pod wskazany adres dostawy w godzinach od 18.00 do 22.00 tego samego dnia (dotyczy dni roboczych). 

Zamów karmy suche, mokre, przysmaki i inne produkty, które są oznaczone 24. godzinnym terminem wysyłki.

Zamówienia złożone po godzinie 17.30 zostaną zrealizowane kolejnego dnia roboczego w godzinach od 18.00 do 22.00.

Nie musisz wychodzić z domu, żeby zaopatrzyć swojego czworonoga.


Uwaga!
Usługa dostępna dla mieszkańców Sopotu, wybranych dzielnic Gdańska (Wrzeszcz, Morena, Piecki Migowo, Zaspa, Przymorze, Żabianka, Oliwa, Osowa), Gdyni (Orłowo, Redłowo, Wzgórze Maksymiliana, Mały Kack, Wielki Kack, Karwiny, Fikakowo, Dąbrowa) których kody pocztowe miejsca dostawy zaczynają się na:

80-1XX
80-2XX

80-3XX
80-4XX
80-5XX
81-4XX
81-5XX

81-7XX
81-8XX

Nie ma możliwości zamówienia dostawy na konkretną godzinę.
W przypadku, kiedy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, podejmiemy ponowną próbę dostarczenia przesyłki w kolejnym dniu roboczym.

Jeśli ponowna próba okaże się nieskuteczna, przesyłkę będzie można odebrać osobiście przez kolejne trzy dni handlowe w sklepie stacjonarnym "Pupilsi - Świat Psa i Kota,
ul. Hynka 65, Gdańsk, w godzinach otwarcia sklepu.

W razie nie podjęcia przesyłki w tym terminie dokonamy zwrotu pieniędzy, o ile została dokonana przedpłata za zamówiony towar.

Formy płatności:
- elektronicznie przez serwis PayU
- gotówka przy odbiorze (dodatkowa opłata 5 zł bez względu na wartość zamówienia).

Koszty dostawy:
Koszt dostawy wynosi 9,90 zł.
Dostawa jest bezpłatna jeśli wartość zamówienia przekroczy kwotę 89 zł.


Uwaga!
W przypadku zamówienia produktów oznaczonych innym niż 24. godzinnym terminem dostawy, dostarczymy je w terminie zgodnym z informacją na karcie produktu.
Jeżeli w zamówieniu znajdą się produkty z różnymi terminami dostaw, zamówienie zrealizujemy jak najszybciej, jednak nie później niż w najdalszym terminie spośród wszystkich oznaczonych na zamówionych produktach.


 

JEŻELI JESTEŚ CHORY/CHORA LUB JESTEŚ PODDANY/PODDANA DOMOWEJ KWARANTANNIE, ZANIM DOMKNIESZ ZAMÓWIENIENIE, POINFORMUJ NAS O TYM W POLU "UWAGI", ABYŚMY W TRAKCIE DORĘCZANIA PRZESYŁKI WSPÓLNIE MIELI SZANSĘ ZACHOWAĆ NALEŻYTĄ OSTROŻNOŚĆ 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl